Wiosenna odnowa – zabiegi biorewitalizujące i stymulujące

Połowa zimy to najlepszy czas na zabiegi odmładzające. Coraz więcej klientek stawia na naturalny zdrowy wygląd. Aby to osiągnąć należy stawiać na zabiegi biorewitalizujące i stymulujące skórę które wykorzystają jej naturalne zdolności do regeneracji i przebudowy.

Zaletą zabiegów biorewitalizujących jest możliwość cofnięcia czasu i utrzymania młodego wyglądu zdrowej skóry bez efektu sztuczności. Wymagają jednak systematyczności i serii. Mogą stanowić także podstawę dla zabiegów inwazyjnych medycyny estetycznej ponieważ na zdrowej skórze dają lepszy i dłuższy efekt.

Co proponuję na wiosnę?

Radiofrekwencja mikroigłowa VIVACE

O samym zabiegu możesz przeczytać tutaj i tutaj. Zdecydowanie jest to zabieg od którego należy rozpocząć wiosenną odnowę skóry .

Przede wszystkim działa najgłębiej i pobudza fibroblasty najsilniej. Używamy w tym celu igieł izolowanych które nagrzewają skórę wyłącznie głęboko, tam gdzie sięga końcówka igły. Naskórek jest praktycznie nienaruszony igły są niezwykle cienkie. Zwykle dobę po zabiegu na powierzchni skóry nie ma śladu zabiegu, wszystko dzieje się pod powierzchnią gdzie uszkodzenia termiczne zostają usuwane i zniszczone włókna kolagenu zastępowane są nowymi. Efekt poprawy gęstości i napięcia skóry narasta nawet do 3 miesięcy po zabiegu.

Takie działanie stymulujące daje najlepsze efekty skórom których zdolności regeneracyjne są jeszcze duże ale metabolizm zwalnia więc uszkodzenie stanowi dla nich bodziec do pracy. W starszym wieku te działania muszą być łagodniejsze ze względu na mniejsze możliwości komórek do odbudowy. Zbyt silne stymulacja dojrzałej skóry  może pogorszyć jej stan. Dotyczy to wszystkich zabiegów które wymagają regeneracji.

Ważna uwaga: Jeżeli jesteś po zabiegu botox lub wypełniaczami z kwasem hialuronowym to zabieg RF mikroigłowy VIVACE przyspieszy ich rozkład ( chyba że tego chcesz).

Lifting RF Vivace poprawiający jędrność skóry można wykonać także na różnych partiach ciała :

  • brzuchu – zwłaszcza po odchudzaniu lub ciąży
  • udach
  • nad kolanami

oczywiście zabieg wymaga większej 3-4 powtórzeń

Jeżeli jednak sama powierzchnia naskórka wymaga odnowy z powodu

  • trądzika,
  • blizn,
  • rozstępów
  • przebarwień
  • rozszerzonych porów
  • łojotoku

wówczas można wykonać zabieg z igłą nieizolowaną wtedy uszkodzenia skóry zaczynają się  już na powierzchni i sięgają do głębokości igły. Zabieg wspomaga leczenie trądzika i faza aktywna nie jest przeciwskazaniem.

Dermapen – mezoterapia mikroigłowa

Zabieg który można zastosować alternatywnie z RF mikroigłowym VIVACE zwłaszcza z igłami nieizolowanymi ponieważ  bardzo silnie stymuluje przebudowę skóry i odnawia naskórek z wyjątkiem aktywnego trądzika który jest przeciwskazaniem. O samym zabiegu przeczytasz tutaj i tutaj

Niektórych przeraża „krwawość”  zabiegu ale to właśnie ta krwawość uwalnia czynniki wzrostu z krwinek i sprawia że po wygojeniu skóra jest niezwykle świeża i promienna. Efekt wow gwarantowany już po pierwszym razie. Doskonale wygładza wszelkie widoczne niedoskonałości,  spłyca zmarszczki blizny potrądzikowe,  rozświetla,  pogrubia skórę

Zarezerwuj  na regenerację 3 do 5 dni. Pierwsze 2 zostań w domu i unikaj słońca .

Ryzyko jakichkolwiek powikłań przy stosowaniu zaleceń podczas i po zabiegu praktycznie nie istnieje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *