Dlaczego radiofrekwencja mikroigłowa VIVACE ? lifting i rozszerzone pory

Jak działa radiofrekwencja mikroigłowa Vivace ?

Vivace wykorzystuje technologię frakcyjnej (fali radiowej) radiofrekwencji mikroigłowej i jest jednym z 5 topowych sprawdzonych zabiegów odmładzających.

Zabieg odmładzający to taki, który faktycznie jest w stanie cofnąć czas i w sposób naturalny stymuluje komórki skóry do odnowy i produkcji nowych włókien kolagenu. W tym przypadku stymulująco działają dwa mechanizmy

  • RF – która daje efekt termoliftingu
  • mikroigły które mechanicznie uszkadzają skórę

Vivace jest to zaawansowane tchnologicznie urządzenie pozwalające na precyzyjny dobór parametrów zabiegu frakcyjnego mikronakłuwania skóry w zależności od stanu skóry jak i obszaru zabiegu.

Radiofrekfencja mikroigłowa VIVACE - Beauty 5 Poznań

Podczas zabiegu skóra jest nakłuwana za pomocą specjalnej głowicy zaopatrzonej w 36 złotych igieł. Mamy dwa rodzaje igieł które możemy zastosować  w zależności od efektu który chcemy uzyskać:

I opcja –igły izolowane – nakłuwają skórę delikatnie a działanie termoliftingu występuje tylko na końcowym odcinku igły. Naskórek jest minimalnie uszkodzony mechanicznie i szybciej się goi.

 • odmładzanie, zmniejszenie zmarszczek, ujędrnianie pogrubienie naskórka, bardzo dobre efekty redukcja zmarszczek wokół oczu, szyi , poprawa owalu twarzy

II opcja – igły nieizolowane – na całej długości igły występuje podgrzanie tkanek. Występuje silniejsze uszkodzenie naskórka i skóra goi się dłużej. Ale za to oprócz efektu odmłodzenia mamy efekt dodatkowy:

 • wygładzenie skóry, spłycenie blizn potrądzikowych, spłycenie rozstępów
 • zwężenie porów skóry i zmniejszenie wydzielania gruczołów łojowych,
 • rozświetlenie poszarzałej cery
nakłuwanie skóry igła nieizolowana i nakłówanie skóry igła izolowana

Radiofrekwencja mikroigłowa

Sam zabieg jest raczej komfortowy. Skóra jest znieczulana i nie odczuwasz bólu.

Czego możesz się spodziewać po zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej Vivace ?

Oczywiście reakcja skóry na zabieg jest zawsze niespodzianką nawet jeżeli już kiedyś był wykonywany taki zabieg o tym jak skóra zareaguje każdorazowo decyduje wiele czynników, na które nie mamy wpływu. Nie bądź więc rozczarowana jak po 24 godz nie będzie już śladów zabiegu na skórze ani wściekła jak przez tydzień skóra wciąż będzie czerwona. Reakcje po zabiegu nie mają większego wpływu na efekt końcowy, który możemy ocenić nie wcześniej niż po 3 mies od zabiegu. Co więc dzieje się zazwyczaj :

 • do 48 h po zabiegu skóra jest zaczerwieniona, obrzęknięta, pokryta czerwonymi kropkami
 • do tygodnia utrzymują się na skórze małe czarne strupki, których pod żadnym pozorem nie wolno zdrapywać !! Skóra jest napięta jak po liftingu
 • do 3 miesięcy po zabiegu następuje przebudowa skóry i po tym okresie możemy ocenić efekt końcowy

( już 24 lub 48 godz po zabiegu możemy stosować puder mineralny bez talku na skórę. Polecam Jane Iredale, zawsze mój faworyt pod względem jakości. Nie testowany na zwierzętach 🙂 ! )

RF jest bezpieczny nawet dla skóry delikatnej i wrażliwej. Można wykonywać go cały rok także na opalonej skórze.

Nie ma granicy wieku do stosowania zabiegu. Młode osoby mogą wykonywać ze względu na rozszerzone pory czy trądzik u starszych wygładzi i pogrubi naskórek. Może być wykonywany u osób z Hashimoto i innymi chorobami autoimmunologicznymi

 RF mikroigłową  Vivace  stosujemy na twarz i  na ciało np . na ujędrnianie brzucha po ciąży, ujędrnianie okolic kolan, ud, „pelikanów”, spłycanie rozstępów . W niektórych przypadkach lepsze  efekty daje łączenie terapii z karboksyterapią.

Czy jeden zabieg RF Vivace wystarczy ? 

No bądźmy szczerzy, jeden zabieg to jak tydzień diety : -(. Jeżeli ktoś ma super figurę to ten jeden tydzień diety będzie ok i wystarczy ale w większości przypadków potrzebne jest kilka tygodni a efekty się kumulują. Tu jest analogicznie.

Każdy zabieg zwiększa efekt i tych zabiegów potrzeba zwykle 3-4 w odstępach co 4 tygodnie. Ostateczny efekt można ocenić po 2-6 miesięcy po zabiegu i jest tym bardziej widoczny im niedoskonałość była większa. Zwykle po pełnej serii wystarczy w ciągu 2 następnych lat zrobić 1 zabieg przypominający na rok ale to też zależy od kondycji skóry, wieku i trybu życia.

Z czym łączyć zabieg RF Vivace aby szybciej osiągnąć wymarzony efekt ?

Dlaczego warto wybrać radiofrekwencję mikroigłową Vivace ?

Gorąco polecam wszystkie zabiegi biostymulujące a zwłaszcza Vivace RF, bo chociaż na efekty trzeba poczekać co najmniej dwa miesiące ale są one długotrwałe, naturalne, regenerują skórę, poprawiają jakość i naprawdę cofają czas . W przeciwieństwie do wypełniaczy zabiegi nie dają efektów sztucznego wypełnienia i naciągnięcia. Nie zmieniają rysów twarzy a jednak odmładzają skórę i gwarantują zdrowy i promienny wygląd.

Zapraszam serdecznie. Możesz też umówić się na bezpłatne konsultacje tel 781 003 530

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *